АК "Промфінбанк" прийнятий у члени Асоціації "Київський Банківський Союз" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АК "Промфінбанк" прийнятий у члени Асоціації "Київський Банківський Союз"

33
АК «Промислово-фінансовий банк» (м. Київ, Голова Правління – Віталій Ільїн) прийнятий у члени Асоціації «Київський Банківський Союз» рішенням Президента Асоціації Леоніда Черновецького. Банк подав заяву про вступ у КБС із метою взяти участь в активній діяльності Асоціації по відстоюванню законних прав і інтересів фінансово-кредитних установ, акціонерів банків і їхніх клієнтів.
В Асоціації відзначили, що активний вступ банків у члени КБС пояснюється, насамперед, результативною діяльністю Асоціації по координації діяльності банків для захисту банківської таємниці.
ДОВІДКА:
Асоціація «Київський Банківський Союз» була заснована в 1994 році. На даний момент в Асоціацію входить 55 фінансово-кредитних установ з різних регіонів України. З моменту обрання Президентом Асоціації (грудень 2001р.) народного депутата України Леоніда Черновецького, до складу КБС увійшли 29 банків. Тільки за останні три місяці Асоціація з метою захисту прав і законних інтересів банківських установ ініціювала розгляд у законодавчих, виконавчих і судових органах влади України більш 30 актуальних для учасників фінансового ринку питань. Серед них питання про скасування монополії СДП «Укрспецюст», про визнання неправомірним надання інформації про 20 найбільших кредиторів банку, про скасування постанови КМУ №700 «Про визначення критеріїв віднесення фінансових операцій до сумнівних і незвичайних» та інші питання.
За матеріалами: КБС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас