Уряд Венесуели придбав третій за величиною банк у країні


Уряд Венесуели придбав третій за величиною банк у країні

Уряд Венесуели купив третій за величиною банк країни Banco de Venezuela - філію іспанської банківської групи Santander, повідомило в суботу агентство Associated Press.

Керівництво цієї південноамериканської республіки ще у травні поточного року оголосило про намір купити іспанський банк за 1,05 мільярда доларів, проте угоду було укладено тільки у п'ятницю ввечері за місцевим часом (вночі проти суботи за київським).

Згідно з умовами угоди, сума стартового платежу, який уже проведений сьогодні, становить 630 мільйонів доларів. Гроші, що залишилися, Венесуела виплатить банківській групі двома рівними платежами - у жовтні й у грудні.

Придбавши Banco de Venezuela, уряд Боліваріанської республіки став володарем приблизно п'ятої частини всіх банківських депозитів у країні, відзначає агентство. Як заявив міністр фінансів Венесуели Алі Родрігес (Ali Rodriguez), придбання іспанського банку "укріпить громадську банківську систему", яка сприяє розвитку таких секторів, як сільське господарство, енергетика, туризм і житлове облаштування.

З 2007 року венесуельський уряд уже націоналізував головних гравців на сталеливарному, енергетичному й телекомунікаційному ринках, а також в галузі нафтовидобування та переробки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua