Покупці отримають шанс


Торговельний день у вівторок почався зі значної корекції. "Падіння індексу Української біржі досягало -4%, і ця тенденція відповідала негативним очікуванням у Європі та США,- відзначив Павло Костромицький, трейдер інвестиційної компанії Phoenix Capital.- Проте в першій половині дня відбулися три корекції вгору, які вилилися в стійкий позитивний тренд у другій половині дня. У результаті індекс Української біржі знизився на 2,13% і склав 956,82 пункту, а індекс ПФТС упав на 1,06% - до 404,51 пункту".

За його словами, на Українській біржі найбільший обсяг торгів був зафіксований за паперами Укрсоцбанка, ціна яких за результатами дня знизилася на 0,42%, а також за "Укрнафтою", падіння ціни якої склало 3,85%. "У цілому всі ліквідні папери показали зниження,- відзначив він.- Лідером падіння був концерн "Стірол", який втратив 9,43% при єдиній угоді. У плюсі закрився тільки "Славутич", ціна якого виросла на 4,35% на одній угоді".

На Українській біржі виросли акції пивзаводу "Славутич" - на 4,35%, знизилися акції Крюковського вагонзаводу - на 18,7%, Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча - на 18,31%, Луазу - на 11,11%, Авдієвського коксохімзаводу - на 9,46%.

На ПФТС на ринку котирувань акції Укрсоцбанка виросли на 0,39%, акції Алчевського коксохімзаводу знизилися на 40%, шахти "Червоноармійська-Західна №1" - на 12,73%, банку "Форум" - на 12%.

При цьому учасники ринку не виключають продовження корекції. "Збіглі в мінус після відкриття американські індекси нафти, що дешевшає, у середу цілком можуть надати ще один шанс покупцям. Про завершення корекції говорити зарано",- уважає начальник торговельного відділу KBC Securities Ukraine Олексій Волков.

Ольга Галицька

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua