АМКУ оштрафував "Луганськгаз" на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем


АМКУ оштрафував "Луганськгаз" на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем

Луганське обласне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ВАТ "Луганськгаз" на 17 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, підприємство встановило економічно необгрунтовану плату за видачу технічних умов на приєднання об'єктів споживачів до розподільних газопроводів. Це стало можливим через застосування межових розмірів розцінок без урахування фактичних трудових видатків на виконання окремих операцій і підвищувального коефіцієнту, який не відповідав вимогам нормативно-правових документів. Підприємство визнало порушення, зобов'язалося оплатити штраф у державний бюджет і привело плату за відзначену послугу до економічно обгрунтованого рівня.

Луганське обласне відділення АМКУ також порушило справу за ознаками зловживання "Луганськгазом" монопольним становищем. Як з'ясувало відділення, облгаз установив додаткові умови під час узгодження проектів газифікації або монтажу комерційних коштів обліку природного газу, чим обмежив споживачів у виборі виконавця зазначених робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua