АМКУ порушив справу проти 15 нафтотрейдерів за підозрою в антиконкурентних діях у Донецьку


АМКУ порушив справу проти 15 нафтотрейдерів за підозрою в антиконкурентних діях у Донецьку

Донецьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету 27 травня порушило справу проти 15 нафтотрейдерів за підозрою в антиконкурентних погоджених діях у Донецьку.

Про це Українським Новинам повідомила перший заступник голови донецького відділення АМКУ Надія Фертюк.

Зокрема, справу було порушено відносно ТОВ "Донбаснафтопродукт", ТОВ Паралель М ЛТД", ТОВ "ТПП Альянс", ТОВ "Азовнафтопродукт плюс", ТОВ "РосУкрОйл", ТОВ "Космос", ТОВ "Синтез Ойл", ТОВ "Монблан", ТОВ "Маріс-2006", ТОВ "Фатіма", ТОВ "Маяк-95", ТОВ "СтартЛТД", ТОВ "УТН-Схід", ТОВ "Анкор", ТОВ "АЛДІС", ПП "Промінь-97", ТОВ "Фірма НВР".

Зазначені суб'єкти господарювання вчинили схожі дії на ринку товару і встановили в другій половині травня 2009 року роздрібні ціни, що перевищують максимальну межу цінового коридору в Донецькій області на низькооктанові марки бензину А-76 і А-80 і високооктанові А-92 і А-95.

При цьому, на думку представника територіального управління АМКУ, аналіз ситуації на цьому ринку товару спростовує наявність об'єктивних причин для вчинення таких дій.

Зазначеним компаніям рекомендовано припинити дії, що мають ознаки порушення, і встановити економічно обгрунтовані ціни на бензин до 4 червня.

"Тобто ми даємо можливість кожному оператору ще раз самостійно переглянути ціни і знайти можливість їх знизити. Якщо в зазначений термін ціни не будуть знижено і не буде отримано інформацію про це, у рамках початих справ проводитиметься розслідування", - заявила Фертюк.

Як повідомляло агентство, Антимонопольний комітет розпочав розслідування обгрунтованості підвищення цін на світлі нафтопродукти у всіх регіонах України, що спостерігається в другій половині травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua