Дефляція в Німеччині у травні склала 0,1%


Дефляція в Німеччині у травні склала 0,1%

Споживчі ціни в Німеччині, розраховані за стандартами Європейського союзу, у травні знизилися на 0,1% порівняно з тим же місяцем минулого року, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на попередні дані Федерального статистичного управління країни.

У квітні інфляція становила 0,8%. Аналітики очікували її вповільнення в поточному місяці всього до 0,2%.

Причиною дефляції в країні стало падіння цін на енергоресурси.

"Вартість енергоресурсів і продуктів харчування буде тиснути на споживчі ціни в найближчі місяці до того, як ставки повернуться на позитивну територію під кінець року, - уважає економіст Commerzbank Сімон Юнкер. - У недалекому майбутньому в нас не буде ні інфляційних, ні дефляційних ризиків".

У травні порівняно з попереднім місяцем дефляція у ФРН склала 0,2%, у той час як очікувалося зростання цін на 0,2%. У квітні була зафіксована інфляція на рівні 0,1%.

Споживчі ціни, розраховані за німецькими стандартами, у поточному місяці знизилися на 0,1% і не змінилися за минулий рік (у квітні - відповідно не змінилися і виросли на 0,7%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua