Сенат США дозволив виділити на війну в Іраку та Афганістані 91,3 млрд дол.


Сенат США дозволив виділити на війну в Іраку та Афганістані 91,3 млрд дол.

Американський сенат схвалив виділення на воєнні операції в Іраку та Афганістані додатково 91,3 млрд дол., передає Associated Press. За прийняття законопроекту про виділення додаткових коштів на війни в Іраку та Афганістані проголосували 86 сенаторів, проти - 3.

Одночасно сенатори погодилися надати Міжнародному валютному фонду нову кредитну лінію в розмірі 100 млрд дол., а також виділити 1,5 млрд дол. на боротьбу з загрозою нової пандемії грипу.

Нагадаємо, 15 травня ц.р. палата представників конгресу США схвалила виділення на ведення воєнних операцій в Іраку та Афганістані 97 млрд дол. при тому, що адміністрація Обами запитувала в конгресу всього 85 млрд дол. Тепер представникам нижньої і верхньої палат конгресу потрібно погодити остаточну суму, яка буде виділена на війни в Іраку та Афганістані.

Раніше Обама заявляв, що погіршення військової ситуації в Афганістані вимагає від США додаткового фінансування свого контингенту в цій країні. Раніше США вирішили збільшити чисельність американської армії в Афганістані на 21 тис. осіб.

Воєнна операція військ США і НАТО в Афганістані почалася в 2001 р. після відмови режиму талібів видати США для суду лідера "Аль-Каїди" Усаму бін Ладена.

В 2008 р. в Афганістані перебували 50 тис. військовослужбовців Міжнародних сил сприяння безпеці, що діють під егідою НАТО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua