Німецькі підприємці активно користуються послугами фонду допомоги уряду


Німецькі підприємці активно користуються послугами фонду допомоги уряду

Німецькі підприємці – представники малого і середнього бізнесу – активно користуються послугами фонду допомоги, створеного урядом з метою пожвавлення економічної кон'юнктури. Як повідомляє агентство dpa з посиланням на заяву статс-секретаря в міністерстві економіки ФРН Хартмута Шауерте, з моменту утворення фонду надійшло 1104 запити на надання кредитів на загальну суму 4,5 мільярди євро. За його словами, нова програма виділення кредитів і надання гарантій користується в підприємців великою популярністю.

Голова фонду Ульріх Шредер висловив задоволення із приводу високого інтересу до державних програм. "Це говорить про те, що підприємці інтенсивно займаються ними", - сказав він.

Агентство АР наводить статистичні дані, згідно з якими більшість заявок на кредити надійшла з Баварії (253), Північного Рейну-Вестфалії (236) і Баден-Вюртемберга (210). З нових федеральних земель, включаючи Берлін, отримано лише 140 заявок.

Фонд допомоги почав діяти в березні нинішнього року. Він складається із двох частин – програми поручництва в розмірі 75 мільярдів євро і кредитування на загальну суму 25 мільярдів євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua