Українську армію годували за завищеними цінами


Українську армію годували за завищеними цінами

Як стало відомо, українським військовим систематично поставлялися продукти харчування за значно завищеними цінами і без відповідного документального оформлення наданих послуг. В результаті витрати збройних сил на харчування зросли практично вдвічі.

Так, один з постачальників, ТОВ "Мезон-К", в період дії договорів, укладених з ним Міністерством оборони, надало послуги на загальну суму 36,2 млн. гривень, з яких фактичними витратами не підтверджено 28,7 млн. гривень.

При цьому для організації харчування солдатів у грудні 2008 року ТОВ "Мезон-К" купувало продукти у ПП "ЕПІФІТ" за наступними цінами: яйця - по 18 гривень за десяток, при роздрібній вартості їх у грудні 8,77 гривень, цукор - 7,44 гривень проти 3,89 гривень, сири - 62 гривни за кг проти 40 гривень, м’ясо птиці - 30,12 гривень проти 17,24 гривень, рис - 15,6 гривень проти 10 гривень, крупу гречану - 7,8 гривень проти 4,74 гривень, масло - 14,64 гривень проти 9,62 гривень, масло вершкове - 39,84 гривень проти 30,3 гривень, картоплю - 3,24 гривень проти 2,57 гривень.

За даними "ДТ", знайти ПП "ЕПІФІТ" за його юридичною адресою співробітникам СБУ не вдалося.

Внаслідок закупівлі Міністерством оборони продуктів харчування за завищеними цінами витрати бюджету на оплату послуг з харчування військовослужбовців у 2008 році зросли майже удвічі - до 600 млн. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua