Економіка США наближається до найнижчої точки рецесії


Економіка США наближається до найнижчої точки рецесії

Американська економіка наближається до найнижчої точки рецесії, вважає голова Федерального резервного банку (ФРБ) Міннеаполіса Гері Стерн.

"В останні місяці ми відзначали кілька сприятливих сигналів, які дозволяють припустити, що економічний спад підходить до свого дна", - заявив він в інтерв'ю Bloomberg Television.

Керівництво Федеральної резервної системи (ФРС) США, яке в грудні минулого року визначило цільовий діапазон для базової процентної ставки на рівні 0-0,25% річних, минулого місяця відмовилося від розширення програми викупу боргових зобов'язань, обсяг якої становить $1,55 трлн, давши зрозуміти, що темпи спаду в США сповільнюються і споживча довіра, можливо, стабілізується.

Зростання економіки після завершення періоду рецесії, "імовірно, буде стриманим", зокрема через те, що кредитні ринки залишаються слабкими, а ціни на житло досить низькими, відзначив Стерн.

Проте, голова ФРБ Міннеаполіса не виключає можливості швидкого економічного підйому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua