Кабмін виділив кошти на реконструкцію "Олімпійського"


Кабмін виділив кошти на реконструкцію "Олімпійського"

Кабінет міністрів дозволив здійснити попередню оплату робіт з реконструкції національного спортивного комплексу "Олімпійський" у розмірі 67,7 мільйона гривень.

Про це говориться в розпорядженні уряду "Деякі питання фінансування в 2009 році реконструкції стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський" від 13 травня 2009 року.

Згідно з документом, в 2009 році попередня оплата демонтажних, будівельно-монтажних робіт і робіт з науково-технічного супроводу, моніторингу, авторського нагляду за реконструкцією стадіону, відбудовної вартості зелених насаджень, дозвільних процедур і придбання обладнання буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів у розмірі 67,7 мільйона гривень на термін не більше трьох місяців, повідомили в прес-службі Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.

Ціль розпорядження Кабміну - забезпечити безперервне виконання і завершення робіт з реконструкції НСК "Олімпійський" у певний термін і введення спорткомплексу в експлуатацію в червні 2011 року.

Довідка. Реконструкція НСК "Олімпійський" проводиться в рамках підготовки України до Євро-2012. Готовність арени до прийняття матчів чемпіонату визначена УЄФА як обов'язкова умова для проведення турніру в нашій державі. Будівельно-монтажні роботи на спорткомплексі почалися 1 грудня 2008 року і здійснюються холдинговою компанією "Київміськбуд". Їхнє завершення заплановано на грудень 2010 року, а введення стадіону в експлуатацію - на червень 2011 року.

Загальна місткість оновленого стадіону буде становити 69 тисяч 423 глядача.

Вартість реконструкції спорткомплексу становить 2 мільярди 114 мільйонів 726,9 тисячі гривень. Фінансування робіт проводиться з державного бюджету України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua