За І квартал київський бюджет недоотримав більше двох мільярдів


За І квартал київський бюджет недоотримав більше двох мільярдів

"За перший квартал 2009 року столичний бюджет недоодержав 2 мільярди 166 мільйонів гривень надходжень", - заявив в інтерв'ю журналістам депутат Київради, один з лідерів Блоку Віталія Кличка Дмитро Андрієвський.

За словами опозиційного політика, найбільше недовиконання дохідної частини київського бюджету – майже 650 мільйонів гривень – спостерігається у надходженнях від податків на доходи фізичних осіб. "При затвердженні бюджету ми відзначали його нереальність, на тому, що збільшувати надходження від податків з населення в умовах кризи неприпустимо. Але горе-фахівці Черновецького проігнорували наші застереження", - підкреслив Андрієвський.

Катастрофічне недовиконання дохідної частини столичного бюджету-2009 викликає ланцюгову реакцію невиконання видаткової частини головного фінансового документа столиці. "Житлово-комунальне господарство столиці за перший квартал недофінансовано на 247,7 мільйонів гривень; соціальний захист і соціальне забезпечення – на 248,6 мільйонів гривень; сфера охорони здоров'я – на 68,7 мільйонів гривень. Найгірша ситуація в галузі будівництва, яке в першому кварталі взагалі не фінансувалося", - відзначив депутат.

"Загальне недовиконання видаткової частини бюджету становить 2 мільярди 287 мільйонів гривень. Це означає, що за три місяці кожен киянин недоодержав з бюджету послуг майже на тисячу гривень, а до кінця року ця цифра може вирости в чотири рази", - відзначив Дмитро Андрієвський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua