0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's знизив рейтинги 19 українських банків


Moody's знизив рейтинги 19 українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги 19 українських банків.

Про це сказано в повідомленні агентства.

Зокрема, Moody's знизило рейтинги по депозитах в іноземній валюті з рівня B2 до B3 наступним банкам: Calyon Bank (Україна), Донгорбанк, Перший український міжнародний банк (ПУМБ), "Форум", ING Bank (Україна), "Хрещатик", "ОТП Банк", "Пивденный", Правэкс-банк, Приватбанк, "Райффайзен Банк Аваль", Сведбанк, Сведбанк Инвест, Ощадбанк, Укрэксимбанк, Ощадбанк, Укрсиббанк, Укрсоцбанк й VAB Банк.

Крім того, агентство знизило рейтинги за зобов'язаннями в іноземній валюті з рівня Ba3 до B1 наступним банкам: "Форум", Приватбанк, Укрексімбанк, Укрсиббанк, Укрсоцбанк.

Moody's також знизило рейтинг за зобов'язаннями у національній валюті "Райффайзен Банку Аваль" з рівня Baa3 до Ba1 і його рейтинг за національною шкалою з Aaa.ua. до Aa1.ua.

Крім цього, агентство знизило рейтинг за зобов'язаннями у національній валюті Укрсоцбанку з рівня Baa3 до Ba1.

Прогноз за рейтингами - негативний.

Ця рейтингова дія пов'язана зі зниженням рейтингів державних облігацій України в іноземній і національній валюті, українських недержавних облігацій в інвалюті й банківських депозитах в інвалюті.

За класифікацією Moody's, цінні папери й емітенти, яким присвоєні рейтинги групи B, вважаються досить ризикованими для довгострокових інвестицій.

Як повідомляло агентство, Moody's знизив рейтинг державних облігацій України в іноземній і національній валюті з рівня В1 до В2.

Агентство також знизило рейтинг українських недержавних облігацій в інвалюті з рівня Ва3 до В1 і рейтинг банківських депозитів в інвалюті з В2 до В3, присвоївши їм негативний прогноз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua