МВФ вже хоче дати Україні на 200 мільйонів більше


МВФ вже хоче дати Україні на 200 мільйонів більше

Міжнародний валютний фонд (МВФ) планує збільшити третій транш кредиту "stand by" для України із планованих у квітні 1,9 млрд. SDR (2,8 млрд. дол.) до 2,125 млрд. SDR (майже 3 млрд. дол.).

Про це під час телефонної конференції у Вашингтоні (США) заявила голова Місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу, повідомляється на сайті МВФ.

За її словами, черговий перегляд програми співробітництва МВФ із Україною планується провести до 15 червня, після чого і буде ухвалено рішення про надання коштів.

Пазарбазіолу також відзначила позитивний результат останнього перегляду програми співробітництва, який, зокрема, був досягнутий завдяки результативній роботі Національного банку та уряду України.

Міжнародний валютний фонд 5 листопада 2008 року схвалив рішення про виділення Україні стабілізаційного кредиту в обсязі 16,43 млрд. доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі і допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи.

Кошти кредиту планується надавати щоквартальними траншами після перегляду і коректування програми співробітництва.

У листопаді 2008 року Україна одержала перший транш кредиту в розмірі 4,5 млрд. доларів.

8 травня ц.р. Міжнародний валютний фонд схвалив виділення Україні 2,8 млрд. дол. другого траншу кредиту "stand by". За підсумками першого перегляду програми співробітництва з Україною МВФ наприкінці квітня прийняв рішення збільшити другий транш із 1,25 млрд. SDR до 1,9 млрд. SDR (2,8 млрд. дол.), причому погодився на те, щоб половина суми пішла на покриття дефіциту держбюджету України.

Черговий перегляд програми співробітництва для одержання третього траншу планувалося почати в середині травня. Розмір цього траншу очікувався в розмірі 2,8 млрд. дол. (1,9 млрд. SDR).

Третій перегляд програми співробітництва, відповідно до затвердженого в листопаді 2008 року графіка, намічений на середину серпня. Четвертий транш, згідно з тим же графіком, становить 750 млн. SDR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua