АМКУ рекомендує столичним транспортникам не призначати тимчасового перевізника на нових маршрутах


АМКУ рекомендує столичним транспортникам не призначати тимчасового перевізника на нових маршрутах

Київське міське відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) рекомендувало Головному столичному управлінню транспорту припинити дії з призначення тимчасового перевізника на нових маршрутах, відкритих без відповідного техніко-економічного обґрунтування.

Як повідомили в прес-службі Київського міського відділення АМКУ в п'ятницю, Головне управління транспорту має намір внести істотні зміни в проходження низки маршрутів і відкрити їх як нові таксомоторні маршрути до винесення на конкурс і призначити тимчасовим перевізником Комунальне підприємство "Київпастранс".

У той же час внесення подібних змін АМКУ розглядає як відкриття нових маршрутів з відповідним шляхом прямування. У свою чергу, це ускладнює проведення конкурсу через три місяці після призначення на маршрутах тимчасового перевізника.

"Створення Головним управлінням транспорту нових маршрутів без належної, визначеної законодавчими актами, процедури може привести до погіршення ситуації на ринку пасажирських перевезень, усунення конкурентного середовища", – відзначив голова відділення АМКУ Сергій Кириленко.

Адміністративна колегія відділення надала обов'язкові для розгляду рекомендації щодо припинення дій з призначення тимчасового перевізника на нових маршрутах, відкритих без відповідного техніко-економічного обґрунтування, вивчення пасажиропотоків, громадського обговорення і застосування відповідних заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua