Депутат Павловський (БЮТ) пропонує Раді ввести маркування продукції щодо вмісту ГМО


Депутат Павловський (БЮТ) пропонує Раді ввести маркування продукції щодо вмісту ГМО

Депутат Верховної Ради Андрій Павловський пропонує парламенту ввести обов'язкове маркування продуктів харчування щодо вмісту генетично модифікованих організмів.

Про це говориться в законопроекті № 4437, зареєстрованому в Раді 5 травня.

Згідно із пропонованим законопроектом "Про внесення змін у статтю 38 Закону України "Про безпеку і якість харчових продуктів" (у частині інформування громадян про вміст генетично модифікованих організмів (ГМО) у харчових продуктах)", забороняється обіг харчових продуктів, етикетка яких не містить інформацію про вміст або відсутність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів.

Таким чином, на етикетці продукту повинен бути відбитий напис "із ГМО" або "без ГМО" відповідно.

Як повідомляло агентство, перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов доручив Міністерству юстиції разом з Державним комітетом з технічного регулювання та споживчої політики до 14 травня підготувати законопроект про впровадження маркування продукції, яка містить ГМО.

Раніше Державний комітет з технічного регулювання і споживчої політики вирішив створити мережу лабораторій з дослідження продуктів харчування на наявність генетично модифікованих організмів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua