Мінекономіки: Відтік вкладів фізосіб у квітні сповільнився до 1,5 млрд грн


Мінекономіки: Відтік вкладів фізосіб у квітні сповільнився до 1,5 млрд грн

Обсяг вкладів фізичних осіб у квітні 2009 року скоротився на 0,8%, або на 1,5 млрд грн, тоді як у березні відтік депозитів населення склав 4,9 млрд грн, повідомило Міністерство економіки України на офіційному веб-сайті.

Згідно з повідомленням, обсяг депозитів населення в гривні зменшився минулого місяця на 0,5 млрд грн, або на 0,6%, тоді як у березні – на 2,4 млрд грн, або на 2,4%.

У повідомленні відзначається, що збереження відтоку депозитів підігрівало інфляцію, однак зростання цін стримували обмеження доходів населення, зменшення обсягів кредитування фізосіб і відносна курсова стабільність.

За даними Мінекономіки, у квітні скорочення обсягів кредитування фізосіб склало 4,5 млрд грн (1,7%), а з початку року – 18,4 млрд грн (6,7%). При цьому, згідно з повідомленням, середньозважений безготівковий курс гривні зміцнився за квітень на 0,4% - до 7,944 грн/$.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua