Кабмін повернув ФДМУ керування блокпакетами акцій 6 обленерго


Кабмін повернув ФДМУ керування блокпакетами акцій 6 обленерго

Кабмін скасував своє рішення про передачу керування блокпакетами акцій (25% + 1 акція) 6 українських обленерго.

Про це повідомив журналістам в.о. голови Фонду держмайна України (ФДМУ) Дмитро Парфененко, передає кореспондент РБК-Україна.

Рішення про скасування пункту 2 постанови №1005 від 19 листопада 2008 р. і внесення змін в додаток 1 постанови №794 від 22 червня 2004 р. було прийнято сьогодні на засіданні уряду.

В. о. голови ФДМУ нагадав, що в 2008 р. Кабміном були прийняті взаємовиключні рішення про передачу керування блокпакетами 6 обленерго від ФДМУ до Мінпаливенерго і від Мінпаливенерго до Фонду держмайна. "Тепер ці рішення скасовані, блокпакети перебувають у нас, і ми їх продаємо", - сказав Парфененко.

ФДМУ також не має наміру знижувати стартову ціну блокпакетів 6 українських обленерго, виставлених на біржові торги. "Ми зараз зайняли вичікувальну позицію: у кого першими здадуть нерви – у покупців чи в продавців", - сказав Д.Парфененко.

Він відзначив, що потенційні покупці в цей час очікують, що в результаті відсутності заявок відомство знизить стартову вартість блокпакетів, виставлених на біржові торги.

Нагадаємо, 19 листопада 2008 р. Кабінет міністрів скасував передачу Фонду держмайна пакетів акцій 6 обленерго. 22 лютого 2008 р. Кабмін передав ФДМУ пакети 6 українських обленерго для наступної приватизації. Зокрема, це пакети акцій "Львівобленерго", "Одесаобленерго", "Полтаваобленерго", "Сумиобленерго", "Закарпаттяобленерго", "Чернігівобленерго". Величина найбільшого пакета становить 27% акцій.

11 квітня 2008 р. Президент України Віктор Ющенко призупинив дію зазначеної постанови Кабміну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua