Міносвіти: Зменшення держзамовлення у вузах передбачено тільки на рік


Міносвіти: Зменшення держзамовлення у вузах передбачено тільки на рік

Зменшення кількості випускників шкіл вплинуло на обсяг державного замовлення: в 2009 році кількість абітурієнтів скоротилася на 37 тис. чол., а державне замовлення на бакалавра передбачається скоротити на 14,6 тис., повідомляє прес-служба Міністерства освіти України.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів від 14 квітня 2009 року № 416-р "Про особливості формування державного замовлення на підготовку фахівців і науково педагогічних кадрів в 2009 році" передбачаються такі скорочення: набір молодших фахівців на 13,7%, бакалаврів - на 10,9%, спеціалістів – на 9%, підготовку кадрів професійно-технічної освіти - на 15%.

Зменшення держзамовлення передбачене лише на один рік, тому скорочення викладачів не буде.

Остаточне рішення щодо обсягів держзамовлення приймає Мінекономіки шляхом розробки проекту відповідного урядового рішення. Відповідно до процедури надання державного замовлення Міносвіти та науки порівнює пропозиції вузів. Функцією Міносвіти в цьому процесі є пропрацьовування пропозицій вузів і формування попередніх обсягів держзамовлення для Мінекономіки.

Надалі Міносвіти і науки здійснює розподіл державного замовлення між вищими навчальними закладами відповідно до їхнього профілю та торішніми обсягами, повідомляє прес-служба міністерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua