Збиток корпорацій Японії досяг 40 млрд доларів


Збиток корпорацій Японії досяг 40 млрд доларів

Світова фінансова криза завдала важкого удару по найбільших фінансових корпораціях Японії. Їхній сукупний чистий збиток за підсумками 2008 фінансового року, що закінчився 31 березня, досяг 4 трлн ієн (40 млрд доларів).

Як відзначили японські економічні аналітики, це найгірший показник за останні шість років. Крім того, це на 800 млрд ієн (8 млрд доларів) більше, ніж прогнозували експерти на початку цього року, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Найбільші збитки в обсязі 709,4 млрд ієн (близько 7,1 млрд доларів) зазнала найбільша в країні компанія з операцій із цінними паперами Nomura Holdings. На другому місці із втратами у розмірі 580 млрд ієн (5,8 млрд доларів) - фінансова група Mizuho Financial Group, один із трьох найбільших банків країни. Втрати інших членів банківської "великої трійки" Mitsubishi UFJ Financial Group і Sumitomo Mitsui Financial Group становлять відповідно 260 млрд ієн (2,6 млрд доларів) і 390 млрд ієн (3,9 млрд доларів).

Аналогічна картина спостерігається в сфері страхування, кредитування та операцій із цінними паперами на всіх рівнях і у всіх регіонах країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua