Кабмін підготував проект рішення про скасування коефіцієнту підвищення доходів громадян при вираховуванні субсидій на ЖКП


Кабмін підготував проект рішення про скасування коефіцієнту підвищення доходів громадян при вираховуванні субсидій на ЖКП

Кабмін підготував проект рішення про скасування коефіцієнту підвищення доходів громадян при вираховуванні субсидій для громадян на житлово-комунальні послуги і тверде паливо. Про це на прес-конференції заявила заступник міністра праці і соцполітики Олена Гаряча.

"Ми підготували такий проект рішення уряду про те, що для надання субсидій на тверде паливо і ЖКП ми не будемо застосовувати коефіцієнт підвищення доходів громадян, який застосовували попередні 4 роки", - зазначила вона.

За її словами, проект рішення уряду буде реалізований найближчим часом. Вона також повідомила, що в держбюджеті на 2009 р. передбачено компенсацію різниці в розмірах тарифів для малозабезпеченого населення і пенсіонерів в повному обсязі.

За її словами, субсидування у різниці тарифів збільшене на 33% і складає близько 400 млн грн за перші чотири місяці ц.р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua