Усе більше німецьких емігрантів повертаються на батьківщину


Усе більше німецьких емігрантів повертаються на батьківщину

Усе більше німецьких емігрантів повертаються назад у Німеччину. Експерти пов'язують це з наслідками світової економічної кризи.

Через економічну кризу усе більше німців, що емігрували з Німеччини в інші країни, повертаються на батьківщину.

"Ми одержуємо як мінімум удвічі більше запитів від потенційних репатріантів, ніж звичайно", повідомляє Моніка Шнайд із організації Raphaels-Werk – найбільшої служби, що надає консультації емігрантам.

Вона пов'язує зростання числа репатріантів насамперед з несприятливою економічною ситуацією. За словами Моніки Шнайд, "німці мають за кордоном найчастіше лише строкові трудові договори, тому вони, як правило, стають першими, кому доводиться звільняти робочі місця".

Згідно з попередніми даними, у першому кварталі 2008 року з Німеччини емігрували ще 38 996 німців, але 23 828 людей у цей час повернулися додому.

У другому кварталі 2008 року виїхали з Німеччини 38 626 німців і 26 902 повернулися назад. У третьому кварталі ці цифри склали відповідно 54 907 і 32 722 людини. Даних за четвертий квартал поки ще немає.

Однак, на думку Моніки Шнайд, тенденція до повернення німців на батьківщину повною мірою повинна проявитися лише в офіційній статистиці за поточний 2009 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua