Американські споживачі побачили в економіці проблиски надії


Американські споживачі побачили в економіці проблиски надії

Американський виробничий сектор як і раніше скорочується, хоча темпи цього скорочення сповільнилися, у той час як споживачі в США, схоже, побачили в економіці проблиски надії, пише Financial Times.

За даними Institute for Supply Management ( ISM ), індекс нових замовлень, одержуваних промисловими підприємствами, стабілізується. Значення цього індексу протягом 15 місяців перебувають нижче позначки в 50 пунктів, що означає скорочення сектора, однак у квітні він здійнявся до рекордно високого рівня семи місяців. Квітневе значення індексу склало 40,1 пункту в порівнянні з 36,3 у березні ы виявилося вищим за прогнози.

У той же час індекс споживчої впевненості Reuters/University of Michigan у квітні виріс до 65,1 пункту в порівнянні з 57,3 пункти в березні, що також перевищило прогнози аналітиків. Цей індекс у листопаді опустився до 30-літнього мінімуму в 55,3 пункти. Ознаки покращення на ринку житла і в інших секторах американської економіки сприяли росту індексу, однак на тлі ситуації з безробіттям це зростання не трансформується в збільшення споживчих витрат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua