У Черновецького перерахували тарифи на могили - вийшло дешевше


У Черновецького перерахували тарифи на могили - вийшло дешевше

У Київській міській державній адміністрації підготовлені проекти розпоряджень про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включені в необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, що їх надає ритуальна служба спеціалізованих комунальних підприємств "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування" і "Київський крематорій".

Відповідні тексти документів оприлюднені на офіційному веб-порталі міської влади. Вони передбачають скасування попереднього розпорядження КМДА із приводу тарифів на ритуальні послуги, виданого в січні поточного року.

Згідно з новими розрахунками, оформлення договору, який передбачає замовлення на організацію і проведення поховання, коштує 32 грн. (у попередньому розпорядженні було 38 грн.); вартість копання могили залежно від ґрунту, розміру труни, способу здійснення роботи і пори року встановлена від 114 грн. (було 330 грн.) до 695 грн. (було 1 тис. 280 грн.).

Поховання урни з прахом коштує від 31 грн. (було від 55 грн.) до 235 грн. (було до 430 грн.); монтаж пам'ятника (без його виготовлення) – залежно від його ваги від 362 грн. (було 625 грн.) до 830 грн. (було 1 тис. 530 грн.), демонтаж нагробної споруди залежно від пори року і ваги – від 66-89 грн. (було 120-160 грн.) до 121-168 грн. (було 225-310 грн.).

Видачу свідоцтва про поховання оцінено в 4 грн. 10 коп. (було 5 грн.), але це без вартості свідоцтва.

Щодо послуг крематорію, то визначено, що кремація померлого в стандартній труні коштує 445 грн. (було 590 грн.), у спеціальній – 490 грн. (було 650 грн.), поховання (підзахоронення) урни з прахом залежно від пори року – 290 і 364 грн. (було 380 і 475 грн.).

Як відзначається в документі, пільги на оплату за ритуальні послуги і допомога на поховання будуть надаватися відповідно до чинного законодавства України.

На сайті міськдержадміністрації повідомляється, що всі пропозиції і зауваження до напрацьованих проектів рішень щодо нових тарифів на ритуальні послуги приймаються від юридичних і фізичних осіб до 9 травня ц.р.

Як повідомлялося, муніципальна газета "Хрещатик" у випуску №137 (570) опублікувала розпорядження КМДА від 26 січня 2009 № 81 "Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включені в необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг". Згідно із даним документом, у столиці цього року почали діяти нові тарифи на ритуальні послуги, які надають комунальні підприємства "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування" і "Київський крематорій".

23 лютого прес-служба прокуратури Києва повідомила, що відомство доручило Державній інспекції з контролю за цінами в місті Києві перевірити розміри тарифів на ритуальні послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua