Медведєв: З комюніке саміту G20 видно, що обговорення питання про наднаціональну резервну валюту буде продовжено


Медведєв: З комюніке саміту G20 видно, що обговорення питання про наднаціональну резервну валюту буде продовжено

Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що згідно комюніке, "двадцятка" повернеться до питання про наднаціональну резервну валюту.

"Навіть у параграф 12 комюніке внесена відповідна позиція про те, що ми почнемо всі зусилля для того, щоб проводити збалансовану монетарну політику, фінансово-кредитну політику, що припускає і передбачає, що ми повернемося до цього питання, обговорюючи його, як на рівні Міжнародного валютного фонду, так і в рамках великої "двадцятки", - заявив Д.Медведєв за підсумками саміту "двадцятки" у Лондоні.

На запитання про міжнародну резервну валюту президент РФ відповів: "Ця тема - не найпростіша, вже точно ніхто не розраховував, що ми сьогодні будемо ухвалювати рішення щодо неї".

"Завдання зараз полягає в тому, щоб наші національні валюти почували себе нормально. Завдання полягає в тому, щоб міжнародні резервні валюти також були передбачувані", - сказав Д.Медведєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua