Експерт: Ціна на банківське золото протягом року може вирости на 26-50%


Експерт: Ціна на банківське золото протягом року може вирости на 26-50%

Ціна на банківське золото протягом року може підвищитися на 26-50% - до $1,2-1,4 тис. за тройську унцію, вважає начальник відділу роботи з банківськими металами ВіЕйБі Банку (VAB Банк, Київ) Володимир Піщаний.

"Фінансова криза є каталізатором для подальших інвестицій у золото. На поганих новинах ринок може швидко пробити рівень $1 тис. за тройську унцію: через 1,-1,5 місяці ціна на золото може перебувати в діапазоні від $870-880 до $1,040 тис., через 12 місяців може скласти $1,2-1,4 тис. за тройську унцію", - сказав В.Піщаний агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з його оцінкою, у міру поліпшення ситуації в американській економіці золото почне дешевшати.

"Якщо почнеться стабілізація на фінансових ринках, це може зупинити зростання цін на метал, тоді основними факторами впливу на його ціну залишаться геополітичні події. Тобто, золото буде поводитися більш ривкоподібно – його середня волатильність буде меншою, але на якихось новинах будуть різкі стрибки в той або інший бік", - сказав експерт.

Як нагадав В.Піщаний, за сім років золото подорожчало більш ніж у три рази. При цьому із середини січня 2009 року його ціна зросла на 20,5% і досягла рівня $950 за тройську унцію.

"Події минулого тижня, коли золото подорожчало на 6% протягом декількох годин, підтверджують першорядний вплив, що зберігається, стану американської економіки", - відзначив В. Піщаний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua