Китай проведе консолідацію в автомобілебудівній і металургійній галузях


Китай проведе консолідацію в автомобілебудівній і металургійній галузях

Влада Китаю планує консолідацію і концентрацію в автомобілебудівній і металургійній галузях. Держрада КНР збирається зосередити основні потужності в рамках 5 металургійних компаній і двох або трьох виробників сталі, повідомило офіційне китайське агентство "Синьхуа".

Трьома найбільшими гравцями в чорній металургії є Baosteel Group, Anben Iron & Steel і Wuhan Iron & Steel, що виробляють більше 50 млн тонн сталі на рік.

На частку п'яти найбільших виробників сталі повинно припадати більше 45% випуску продукції в Китаї, відзначається в заяві Держради.

В 2009 році Китай має намір зробити і продати 10 млн автомобілів і забезпечити середній приріст виробництва та продажів автомобілів на 10% за рік. Таке завдання поставлене в програмі уряду з підтримки національного автовиробництва на 2009-2011 роки, пише газета China Daily.

До 2011 року автомобілі з об'ємом двигуна менше 1,5 л повинні становити 40% китайського авторинку, мікролітражні машини (об'єм двигуна менше 1,1 л) - 15%.

Влада Китаю планує консолідувати автопром таким чином, щоб створити 2-3 автомобільні гіганти, що випускають по 2 млн автомобілів на рік, а також 4-5 менш великі концерни із продуктивністю понад 1 млн автомобілів на рік.

На національному рівні основними автовиробниками Китаю повинні стати F.A.W., Dongfeng, Shanghai Automotive Industry Corp. і Changan. На регіональному рівні Держрада заохочує консолідацію навколо таких компаній, як Beijing Automotive Industry, Guangzhou Automobile Group, Chery Automobile і China National Heavy Duty Truck.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua