ОПЕК, можливо, не доведеться найближчим часом скорочувати видобуток


ОПЕК, можливо, не доведеться найближчим часом скорочувати видобуток

Представники низки країн-членів Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) вважають, що картелю, можливо, не знадобиться скорочувати видобуток найближчим часом.

"Скорочення на 4,2 мільйони барелів на добу цілком достатньо при тому, що дотримання скорочень росте", - заявив Reuters міністр нафтової промисловості Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі. За його словами, дотримання квот у лютому склало 80% і повинно вирости ще в березні. Аль-Наїмі повторив, що для підтримки нинішнього рівня видобутку ціна на нафту повинна перебувати на рівні $60-75 за барель.

Аналогічну думку висловив представник Лівії в ОПЕК Шокрі Ганем. За його словами, картелю, імовірно, не буде потрібно ухвалювати рішення щодо нового скорочення квот на засіданні 28 травня, якщо умови на ринку продовжать залишатися сприятливими. Ганем додав, що, на його думку, під кінець року ціна на нафту буде перебувати на рівні $60 за барель.

З вересня 2008 року ОПЕК скоротила видобуток нафти на 4,2 млн. барелів на добу, щоб зупинити падіння цін. На останньому засіданні в минулу неділю картель вирішив не скорочувати видобуток, а замість цього підвищити дотримання його учасниками нинішніх квот.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua