245
Міщенко: Клерки Президента бояться втратити роботу
Секретаріат знову турбують якісь маніакальні переслідування. Ніяких рішень про початок процедури імпічменту ніхто не приймав, та й розмов про імпічмент не було. Про це сказав народний депутат України від БЮТ Сергій Міщенко.
"Це просто якісь маніакальні страхи в Секретаріату Президента, у людей, які прокидаються вночі в холодному поту через думку, що вже завтра вони залишаться без роботи. Такі думки явно не в президента, а в клерків, які обслуговують його, тому що бояться втратити свою роботу", - вважає він.
Сергій Міщенко відзначив, що якщо буде погоджена позиція щодо цього питання, якщо буде ухвалено рішення, а для цього потрібно мати 300 голосів у парламенті, тоді й почнеться процес імпічменту.
"Тим більше, якщо будуть надані факти конкретних злочинів, тобто щоб не просто почати процедуру імпічменту, а притягти до кримінальної відповідальності. Просто так говорити, що вночі, коли хтось кудись полетить - і почнеться процедура, - цього не буде", - сказав політик.
За матеріалами: ИнтерМедиа Консалтинг
Поділитися новиною
Також за темою
Середня виплата за автоцивілкою становить понад 45 тис. грн
Як українцям у Польщі отримати 13-ту пенсію
У 2025 році понад 290 тисяч українців виїхали за кордон і не повернулись
У яких містах найбільші видатки на тепло та водопостачання (інфографіка)
Скільки заробляють українські тестувальники — опитування
Родина Трампів заробила на криптовалюті $1,4 млрд за рік
