Азаров: Провести реформи самотужки не зможе жодна політсила


Азаров: Провести реформи самотужки не зможе жодна політсила

Україні треба не просто вийти із кризи, а провести глибокі масштабні перетворення. І жодна політична сила окремо не зможе провести глибокі зміни без 90-, а то й 100- процентної підтримки народу. Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів Микола Азаров.

Коментуючи поточну ситуацію в країні, парламентарій підкреслив: "Люди сьогодні владі не довіряють. Влада не здатна запропонувати ефективний вихід із кризи. Але Україні треба не просто вийти із кризи. Країні потрібні глибокі, масштабні перетворення. І жодна політична сила не зможе провести зміни без потужної підтримки народу - без 90-, а то й 100- процентної підтримки реформ".

"Люди повинні зрозуміти програму змін і активно в ній брати участь", - впевнений Азаров.

При цьому він не здивувався падінню рейтингів правлячих політичних партій і зростанню популярності опозиційної Партії регіонів.

"Що ще повинна зробити влада, щоб показати народу свій непрофесіоналізм і безвідповідальність? Мені згадується старий анекдот, коли виходить глашатай і кричить, що завтра всіх повісять на центральній площі. А голос із юрби питає: мотузку з собою приносити?" - відзначив парламентарій.

Він також нагадав, що у свій час людям обіцяли повернути вклади Ощадбанку СРСР, але довели ситуацію до того, що неможливо забрати вже нові нагромадження, ціни виросли вдвічі, а індексувати зарплати і пенсії ніхто не поспішає.

"Якби таке зробив будь-який європейський уряд, він вже давним-давно був би на смітнику історії своєї країни. А те, що в Україні падають рейтинги влади... Я здивований тим, як повільно вони падають", - підсумував співрозмовник агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua