ПФ вирішив достроково розірвати договори на виплату пенсій і грошової допомоги з 5 банками


ПФ вирішив достроково розірвати договори на виплату пенсій і грошової допомоги з 5 банками

Пенсійний фонд вирішив достроково розірвати договори щодо виплати пенсій і грошової допомоги з 5 банками: "БІГ Енергія", "Надра", Укрпромбанк, "Київ", Одеса-Банк. Про це говориться в повідомленні ПФ.

"Достроково розірвати договори на обслуговування пенсіонерів і виплату пенсій і грошової допомоги з ВАТ "Банк "БІГ Енергія", ВАТ КБ "Надра", ТОВ "Укрпромбанк", АКБ "Київ", ЗАТ АКБ "Одеса-Банк", - говориться в повідомленні.

ПФ також вирішив у випадку виявлення фактів неналежного обслуговування банками пенсіонерів припиняти фінансування виплати пенсій через такі фінустанови.

Крім того, Пенсійний фонд укладе на термін до 1 січня 2010 року договори щодо надання послуг з виплати пенсій і грошової допомоги з наступними банками: "Південний", Полтава-Банк, "Меркурій", Чорноморський банк розвитку та реконструкції, "Юнекс", Сведбанк, БТА Банк, "Базис", Український професійний банк, Терра Банк.

Із ще однією фінустановою - Промінвестбанком - ПФ вирішив продовжити співробітництво щодо виплати пенсій і грошової допомоги до 1 січня 2010 року.

Як повідомляло агентство, наприкінці 2008 року Пенсійний фонд вибрав 75 банків для виплати пенсій і грошової допомоги в 2009 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua