Кабмін скасував посаду Турчинова


Кабмін скасував посаду Турчинова

Кабінет Міністрів скасував посаду свого уповноваженого в Національному банку, на яку був призначений перший віце-прем'єр Олександр Турчинов. Про це журналістам повідомив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

"Щодо рефінансування фактично повернута дія порядку, що діяв до прийняття Верховною Радою 86 статті закону про держбюджет на 2009 рік", - сказав він.

Він додав, що згідно з рішенням Кабміну, винятково НБУ встановлює процедуру здійснення рефінансування, контролює використання коштів і визначає цільове їх використання.

Уряд не буде брати участі у формуванні порядку рефінансування банків.

Як повідомляло агентство, Кабмін пропонує Верховній Раді скасувати обов'язковий викуп облігацій внутрішньої державної позики Національним банком за їх номінальною вартістю протягом 3 днів з дня надходження пропозиції від банків щодо їх викупу і скасувати обов'язкове узгодження політики рефінансування НБУ з урядом (пропонується скасувати статті 84 і 86 держбюджету).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua