Мінфін: Офіційні переговори з Росією та іншими країнами щодо залучення кредитів будуть початі після відновлення співробітництва з МВФ


Мінфін: Офіційні переговори з Росією та іншими країнами щодо залучення кредитів будуть початі після відновлення співробітництва з МВФ

Офіційні переговори з Росією та іншими країнами щодо залучення кредитів для фінансування дефіциту державного бюджету України в 2009 році, будуть початі після поновлення співробітництва з Міжнародним валютним фондом (МВФ), повідомив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський.

"На сьогодні з Росією, як і з іншими країнами, ми не ведемо офіційних переговорів щодо залучення коштів. Більшість країн, і це абсолютно нормальна практика, будуть проводити ці переговори тільки після поновлення програми з Міжнародним валютним фондом", - сказав він.

І.Уманський також спростував чутки про те, що ці, можливо, залучені кошти будуть направлені на закупівлю та накачування газу в підземні сховища. Він підкреслив, що кредитні кошти будуть направлені на фінансування дефіциту державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua