Уряд України і МВФ досягли згоди у питанні скорочення дефіциту бюджету країни на 2009 рік


Уряд України і МВФ досягли згоди у питанні скорочення дефіциту бюджету країни на 2009 рік

Уряд України і Міжнародний валютний фонд (МВФ) досягли попередньої згоди щодо розробки низки заходів, спрямованих на зменшення дефіциту державного бюджету країни на 2009 рік, повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр на брифінгу в Києві в середу.

"Це питання (зменшення дефіциту бюджету) окремо обговорювалося з урядом, і ми прийшли до згоди про те, що необхідно провести низку заходів для того, щоб утримувати дефіцит бюджету на прийнятному та адекватному рівні", - сказав він.

Альєр також провів аналогію, коли один з годувальників у сім'ї втрачає роботу і необхідно ухвалювати рішення, які дозволять знизити споживання в сім'ї, урізавши деякі видатки.

Він уточнив, що ці заходи остаточно ще не погоджені і МВФ із урядом України вживає всі необхідні дії для того, щоб збалансувати їх таким чином, щоб прийняття цих рішень найменш болісно вдарили по населенню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua