МВФ радить Україні спростити рефінансування банків


МВФ радить Україні спростити рефінансування банків

Національному банку України (НБУ) необхідно спростити процедуру одержання банками рефінансування, вважає радник НБУ від Міжнародного валютного фонду (МВФ) Стеєн Еджерсков.

"Стеєн Еджерсков також відзначив необхідність спрощення процедури одержання банками рефінансування та усунення суб'єктивних факторів при ухваленні рішення про рефінансування банків", - повідомляється на веб-сайті Асоціації українських банків (АУБ).

У повідомленні уточнюється, що таку думку Еджерсков висловив під час зустрічі з керівництвом АУБ. За даними асоціації, Еджерсков (радник Нацбанку Данії) консультує НБУ з питань рефінансування: його робота із НБУ здійснюється в рамках програми МВФ.

Згідно з повідомленням, Стеєн Еджерсков також підтримує позицію АУБ щодо забезпечення рівного доступу банків до рефінансування НБУ. "У міжнародній практиці закладений принцип, за яким будь-який банк, якщо буде потреба, має впевненість в одержанні рефінансування. Такий принцип повинен діяти і в Україні", - підкреслюється в повідомленні з посиланням на Еджерскова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АУБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua