Банкрутство стає в США процвітаючим бізнесом


Банкрутство стає в США процвітаючим бізнесом

Юридичні фірми в США звільняють партнерів і співробітників, зменшують бонуси і заморожують зарплати, однак адвокати, що спеціалізуються на банкрутствах і реструктуризаціях, процвітають, повідомляє Times.

За даними сайту Bankruptcydata.com, у січні-лютому нинішнього року оголосили себе банкрутами 36 американських компаній, зареєстрованих на біржі, у порівнянні з 17 за аналогічний період минулого року і 11 в 2007 році. Сукупна вартість збанкрутілих компаній цього року склала $66,5 млрд. у порівнянні з $10,6 млрд. торік.

Ціни адвокатів у США теж стали рекордними. Фірма Kirkland & Ellis із Чикаго запросила з хімічної компанії Tronox, яку вона консультувала щодо процедури банкрутства, $1100 за годину.

Йон Ліндсі (Jon Lindsey), управляючий партнер Major, Lindsey & Africa, яка є найбільшою в США компанією з рекрутингу юристів, відзначає "значне збільшення попиту" на фахівців з банкрутства і реструктуризації. Він додав, що пропоновані великі гроші означають, що робота, пов'язана з банкрутствами, уже не викликає незручності. "Багато років тому елітні фірми майже ніколи не бралися за таку роботу, але ці часи давно минули. На боці кредиторів виявляються найскладніші у світі фінансові інститути".

Провідні спеціалісти одержують семизначні компенсаційні пакети, включаючи багаторічні бонусні гарантії, додав Ліндсі, і бум у сфері банкрутств приводить до повернення в юридичні фірми зірок, що залишили їх заради інвестиційних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua