Путін: Експортерам газу з Середньої Азії вигідніше використовувати вже діючі трубопроводи


Путін: Експортерам газу з Середньої Азії вигідніше використовувати вже діючі трубопроводи

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вважає, що середньоазіатським постачальникам енергоресурсів вигідніше транспортувати проданий газ по вже існуючих трубопроводах, а не будувати нові.

На спільній прес-конференції в Москві із прем'єр-міністром Угорщини Ференцем Дюрчанем, В.Путін відповів на зауваження угорського прем'єра про прагнення цієї країни одержувати енергоресурси із Середньої Азії.

"Ви вже одержуєте із Середньої Азії - ми закуповуємо в Середній Азії великий обсяг, і із цього року закуповуємо за ринковими європейськими цінами", - сказав він.

У зв'язку з цим В.Путін відзначив, що середньоазіатським постачальникам газу вже невигідно продавати енергоресурси за викидними цінами в республіки колишнього СРСР.

"Не примусите вже. А якщо за ринковими - їм однаково куди продавати. Стоїть питання - чи потрібно їм будувати додаткові трубопроводи чи ні, якщо існують уже нормально функціонуючі транспортно-трубопровідні системи. Думаю, що ні, хоча все можливо", - підкреслив голова уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua