Ієна продовжує падати відносно євро


Ієна продовжує падати відносно євро

Курс японської ієни падає відносно євро третій день підряд на тлі побоювань щодо можливого поглиблення рецесії економіки Японії.

На думку аналітиків, економічні показники японської економіки є слабкими, а політична ситуація невизначеною, що впливає на курс валюти країни. Зокрема, очікується, що обсяг промислових замовлень знизився в січні на 40% до аналогічного періоду 2008 р.

Курс євро наблизився до рівня двомісячного максимуму на тлі очікувань того, що європейські інвестори будуть переводити кошти від закордонних активів у свої країни до закінчення фінансового кварталу.

Південнокорейська вона продовжила підвищення відносно долара на тлі того, що закордонні інвестори придбали більше акцій національних компаній, ніж продали.

У той же час очікується падіння британського фунта стерлінга відносно євро на тлі песимістичних очікувань щодо публікації даних про обсяги промислового виробництва у Великобританії, який може знизитися одинадцятий місяць підряд.

Курс ієни знизився відносно єдиної європейської валюти до 125,36 ієни за євро, тоді як учора ввечері на торгах у Нью-Йорку за євро пропонували всього 124,65 ієни. Відносно долара ієна слабшає з 98,84 ієни за долар до 98,93 ієни за долар. Євро до долара росте - $1,2671 за євро до $1,2611 за євро. Курс фунта стерлінга становить $1,3809 проти $1,3776 напередодні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua