Банк "Юнекс" відмовився від роботи на ресурсному міжбанку через високий ризик неповернень


Банк "Юнекс" відмовився від роботи на ресурсному міжбанку через високий ризик неповернень

Низький рівень надійності операцій на ресурсному міжбанківському ринку примусив банк "Юнекс" (Київ) тимчасово відмовитися від роботи на ньому, повідомляється на веб-сайті банку у вівторок.

"2 березня правлінням АКБ "Юнекс" було ухвалено рішення щодо тимчасового призупинення операцій DEPO… Ситуація, яка на сьогоднішній день склалася на міжбанківському кредитному ринку, на думку фахівців банку, є недостатньо надійною і контрольованою", - вказується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, стан ліквідності багатьох банків значно погіршується: зниження платоспроможності і фінансового стану спостерігається як у невеликих, так і в системних банках.

"Це рішення обумовлене винятково бажанням банку забезпечити схоронність коштів клієнтів і акціонерів в умовах нестабільного стану міжбанківського кредитного ринку і підвищенням ризиків неповернення кредитів", - відзначено в повідомленні.

Згідно з ним, останнім часом банк "Юнекс" активно працював на міжбанку: у лютому 2009 року були розміщені короткострокові кредити і кредити "овернайт" на загальну суму 373 млн грн.

АКБ "Юнекс" заснований в 1993 році. Згідно з даними Нацбанку України, до 1 січня 2008 року за розміром загальних активів (594 млн грн) банк займав 116-е місце серед 182 банків, що діяли в країні.

Найбільшими акціонерами банку на 1 січня 2009 року були ТОВ "Інтеріор" (23,738%), ТОВ "Челсі" (23,4259%), ТОВ "Евертон" (12,0553%), ТОВ "Селтік" (24,99%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua