0 800 307 555
0 800 307 555

Секретаріат розраховує на нормалізацію діяльності банку "Надра" після введення тимчасової адміністрації


Секретаріат розраховує на нормалізацію діяльності банку "Надра" після введення тимчасової адміністрації

Секретаріат Президента розраховує на нормалізацію діяльності банку "Надра", після того як у ньому була уведена тимчасова адміністрація. Про це сказав керівник головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Роман Жуковський на брифінгу.

З його слів, позичальники банку "Надра", користуючись ситуацією, у якій опинився банк, не сплатили понад 1 млрд. гривень відсотків за кредитами.

Він зазначив, що банку потрібен час для стягнення цих коштів у позичальників і повернення депозитів вкладникам.

"Я думаю, що введення такого мораторію в банку буде тільки сприяти можливості банку виплачувати вклади, тому що отримано перепочинок для проведення роботи з позичальниками", - вважає Жуковський.

На його думку, нормалізації роботи банку буде також сприяти відсутність політизації введення тимчасової адміністрації. Як повідомлялося, 9 лютого Національний банк увів тимчасову адміністрацію у банку "Надра", що входить до групи найбільших.

З метою створення сприятливих умов для відновлення платоспроможності банку НБУ ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів цієї фінустанови строком на 6 місяців - з 10 лютого по 10 серпня 2009. Тимчасовим адміністратором призначена Валентина Жуковська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Надра КРУ
Опитування
В Контексті Finance.ua