Великобританія направить 10 млрд. фунтів на підтримку іпотечного кредитування


Великобританія направить 10 млрд. фунтів на підтримку іпотечного кредитування

Британський уряд на чолі з Гордоном Брауном має намір зробити грошове уливання в розмірі 10 млрд. фунтів у націоналізований банк Northern Rock, за допомогою якого планується повернути в нормальний стан ринок іпотечного кредитування.

Про це сьогодні пише Daily Telegraph.

Остаточне рішення щодо цього питання ще не прийнято, пише видання. У випадку, якщо воно відбудеться, план додаткових фінансових уливань буде оприлюднений протягом найближчих тижнів. Також можлива зміна керівництва банку.

До того, як в NR з'явилися проблеми, він вважався однією з найбільших кредитних організацій Великобританії. Неприємності в Northern Rock почалися у вересні 2007 р., коли NR попросив Банк Англії про надзвичайну позику, щоб розплатитися із кредиторами. У лютому 2008 р. банк перейшов під контроль уряду на підставі "Закону про банківську діяльність". Із цього моменту банк уже одержав 3 млрд. фунтів держпідтримки.

У минулий понеділок керівництво банку оголосило про скасування планів щодо скорочення кредитування, яких воно дотримувалося з моменту націоналізації, щоб "підстьобнути іпотеку". У той же день міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг оголосив про другу програму підтримки банків за останні три місяці вартістю 150 млрд. фунтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua