Обама і Полсон неправильно визначають причину кризи - голова Graham Fisher


Обама і Полсон неправильно визначають причину кризи - голова Graham Fisher

Міністр фінансів США Генрі Полсон і новий американський президент Барак Обама, на думку аналітика Джошуа Роснера, неправі, вважаючи центром глобальної економічної кризи спад на американському ринку житла, повідомляє Bloomberg.

"Урегулювання ринку житла не вирішить проблему, - заявив Роснер, управляючий директор інвестиційно-аналітичної компанії Graham Fisher & Co. - Якщо ми дійсно прагнемо із усього цього вибратися, ми повинні поставити правильний діагноз".

Головною проблемою є об'єднання боргів у цінні папери, яке породило кредитну кризу, поставивши кредитування в залежність від банків з обмеженим капіталом, вважає Роснер, який на початку 2007 року передбачив, що іпотечні облігації спровокують глобальну фінансову кризу.

Уряд повинен реанімувати ринок, домагаючись стандартизації контрактів і структур, заявив Роснер. Ці заходи відновлять упевненість інвесторів у тому, що вони в стані зрозуміти ризики того чи іншого боргу, і можуть містити в собі створення приналежного банкам кооперативу, що продає цінні папери, вважає він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua