Кінах бачить Україну в ЄС уже в 2010 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кінах бачить Україну в ЄС уже в 2010 році

18
Україна вживатиме всіх необхідних заходів, щоб за 3–4 роки отримати асоційоване членство в Європейському союзі, а до 2010 року «вийти на рівень готовності вступу до ЄС», заявив прем'єр-міністр України Анатолій Кінах у Криниці Гурській після закінчення 12-го економічного форуму «Криниця-2002». Як передає ForUm, при цьому прем'єр підкреслив, що прагнення України інтегруватися до Європейського союзу було чітко викладено у посланні Президента України Леоніда Кучми Верховній Раді.
За словами Кінаха, українське керівництво розуміє, що інтеграція до ЄС передбачає певну етапність, Крім того, прем'єр підкреслив, що вступ до ЄС є для України “не самоціллю, а методом досягнення європейських стандартів — зокрема, економічних та демократичних”.
У свою чергу прем'єр-міністр Польщі Лешек Міллер підкреслив, що на зустрічі прем'єрів Вишеградської четвірки в четвер у Криниці Гурській не обговорювалося питання активізації відносин цієї групи з Україною. У той же час він зазначив, що всі представники цієї четвірки підтримують прагнення України інтегруватися до ЄС.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас