Єхануров: У держбюджеті-2009 кошти для будівництва житла для військових не передбачені


Єхануров: У держбюджеті-2009 кошти для будівництва житла для військових не передбачені

У бюджеті для Міністерства оборони України на 2009 рік кошти на вирішення житлової проблеми військових не передбачені, сказав голова відомства Юрій Єхануров.

"Нам виділили по вчорашньому бюджету на житлове будівництво по загальному фонду нуль", - сказав міністр оборони під час урочистої церемонії передачі квартир військовослужбовцям у Севастополі в суботу.

Він проінформував, що в п'ятницю під час доопрацювання проекту державного бюджету для Міноборони до вже раніше зазначеної суми 6,9 млрд грн додали ще 490 млн грн.

"Таким чином, 7,4 млрд грн тепер у нас по загальному фонду. Це значно менше, ніж цього року. В 2008 році було практично 9 млрд грн", - сказав міністр.

За його словами, на будівництво житла для військових передбачені кошти по спеціальному фонду в бюджеті на 2009 рік.

Ю.Єхануров відзначив, що в цілому сума спеціального фонду становить 4,2 млрд грн.

"Немає реальності, щоб цей фонд наповнити", - підкреслив Ю.Єхануров, додавши, що у зв'язку із цим можна говорити, що коштів для будівництва нового житла для військових практично немає.

Міністр оборони України проінформував, що в цілому за 2008 рік у Севастопольському військовому гарнізоні видано 262 квартир військовослужбовцям. У той час, як Російська Федерація виділила своїм військовослужбовцям 50 квартир у Севастополі і Феодосії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua