ПУМБ розширює можливості віддаленого управління рахунком і надання доступу до локальних інформаційних ресурсів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ розширює можливості віддаленого управління рахунком і надання доступу до локальних інформаційних ресурсів

Фондовий ринок
78
23.08.2002 у будинку Міжнародного бізнес центру в м. Донецьку був установлений перший універсальний сенсорний банківський термінал (СБТ). На сьогоднішній день за допомогою даного термінала клієнти ПУМБ зможуть здійснювати оплату послуг операторів мобільного зв'язку UMC, Kyivstar GSM, DCC, оплачувати страхові поліси компанії "АСКА". За допомогою даного пристрою клієнти зможуть одержувати деталізований залишок на рахунку, інформацію про стан свого рахунка за допомогою системи Home Banking, ознайомитися з переліком послуг, наданих ПУМБ, тарифами Банку, одержувати інформацію про проведені акції, адреси філій, розташуванні банкоматів по всій території України.
Реалізація можливостей такого термінала - це перші кроки до створення повноцінної системи продажу банківських продуктів за допомогою електронного банку. На сучасний момент ПУМБ першим з банків України запропонував своїм клієнтам таку послугу.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас