Кувейт скоротить інвестиції в нафтогазовий сектор через кризу


Кувейт скоротить інвестиції в нафтогазовий сектор через кризу

Кувейт переглядає плани інвестицій у нафтогазовий сектор на тлі падіння цін на нафту і глобальну фінансову кризу, однак не має наміру міняти стратегію в цілому.

Про це повідомив міністр нафтової промисловості Кувейту Мохаммед аль-Олаїм.

Протягом наступних п'яти років Кувейт планує витратити $55 млрд. на розвиток нафтового сектора, у тому числі на капітальний ремонт інфраструктури і створення нових потужностей."Безсумнівно, що нафтові ціни, які знижуються, впливають на весь світ, а не тільки Кувейт. Необхідно провести аналіз для того, щоб сформувати план на майбутнє і його пріоритетні цілі. У нас є стратегічні завдання, які ми, поза всякими сумнівами, не змінимо", - цитує Reuters заяву аль- Олаїма.

Міністр також заявив, що ще рано судити про ефект прийнятого ОПЕК минулого тижня рішення про скорочення квот на видобуток нафти. "Останнє рішення - гарне, але наявні на ринку надлишки не можна усунути тільки одним рішенням. Цьому рішенню необхідний час", - сказав він.

Кувейт, що посідає сьоме місце у світі з видобутку нафти і володіє 10% розвіданих запасів, має намір збільшити видобуток до 4 млн. барелів на день до 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua