Тимчасовий адміністратор ПІБ має намір затвердити програму фінансового оздоровлення банку за участю держави


Тимчасовий адміністратор ПІБ має намір затвердити програму фінансового оздоровлення банку за участю держави

Тимчасовий адміністратор Промінвестбанку, що входить в групу найбільших, Володимир Кротюк має намір затвердити програму фінансового оздоровлення банку за участю держави. Про це говориться в повідомленні тимчасового адміністратора.

Зараз міжнародна аудиторська компанія Deloitte&Touche проводить аудит ПІБ, за результатами чого буде проведена реальна оцінка вартості акцій банку.

Після цього тимчасовий адміністратор ПІБ має намір затвердити програму фінансового оздоровлення банку і передати її на розгляд НБУ.

"На сьогодні міжнародною аудиторською компанією Deloitte&Touche проводиться діагностичне обстеження Промінвестбанку, за результатами якого буде проведена реальна оцінка вартості акцій. Після здійснення оцінки акцій тимчасовим адміністратором буде затверджена програма фінансового оздоровлення за участю держави та передана на узгодження Національного банку", - говориться в повідомленні.

На початку листопада НБУ і нові інвестори Промінвестбанку домовилися про збільшення СФ фінустанови на 900 млн. гривень до 1,1 млрд. гривень.

Тимчасовий адміністратор ПІБ кілька разів здійснював продовження терміну розміщення акцій додемісії банку, однак вона так і не відбулася.

Як повідомляло агентство, за неофіційною інформацією, новими власниками 68% ПІБ були депутати Верховної Ради Андрій і Сергій Клюєви (фракція Партії регіонів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua