Латвія спробує зекономити на міністерствах, скоротивши їх кількість


Латвія спробує зекономити на міністерствах, скоротивши їх кількість

Деякі міністерства і держустанови Латвії можуть бути ліквідовані через важку економічну ситуацію в країні, заявив у п'ятницю в інтерв'ю телеканалу LNT міністр економіки республіки Каспарс Герхардc.

Про це повідомляє портал banki.ru.

Латвія переживає найсильніший економічний спад у ЄС. ВВП країни в третьому кварталі 2008 року в порівнянні з тим же періодом минулого року впав на 4,6%. Латвія звернулася по допомогу до Міжнародного валютного фонду та Єврокомісії.

Сейм республіки в п'ятницю затвердив урядову програму стабілізації економіки. "Уряд через важку економічну ситуацію в республіці не виключає можливості скорочення числа міністерств, а також ліквідації низки державних установ", - сказав Герхардс.

Однак міністр не назвав конкретні міністерства і держустанови, які можуть бути ліквідовані. "Найближчим часом у сфері держуправління буде проведений функціональний аудит, що дозволить визначити, які відомства можна ліквідувати", - сказав він. Раніше уряд з метою економії вирішив ліквідувати секретаріати міністерств з особливих доручень у справах інтеграції суспільства та освоєнню коштів ЄС. До складу уряду Латвії входять 19 міністерств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua