Citigroup та UBS викуповують цінні папери на 30 млрд. дол.


Citigroup та UBS викуповують цінні папери на 30 млрд. дол.

Citigroup та UBS погодилися на зворотний викуп ризикованих привілейованих акцій з аукціонною ставкою на загальну суму до $30 млрд. за вказівкою регуляторів фінансового ринку.

Комісія цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила пропозиції обох банків про здійснення зворотного викупу, які відбулись за попередніми угодами в серпні. Біржові регулятори в Техасі і Нью-Йорку також оприлюднили деталі фінальних угод з банками.

Десятки тисяч клієнтів банку купили привілейовані акції з аукціонною ставкою до того, як у лютому впав $330 мільярдний ринок паперів з аукціонною ставкою. Нові угоди стали найбільшим поверненням грошей клієнтам в історії SEC, заявив в офіційному зверненні голова комісії Крістофер Кокс (Christopher Cox).

Ні Citigroup, ні швейцарський UBS, не підтвердили і не спростували факт правопорушень.

Нью-Йоркський Citigroup погодився на зворотний викуп акцій на суму $7 млрд. у постраждалих покупців, UBS викупив цінні папери на суму $22,7 млрд. У результаті тривалого розслідування регулятори прийшли до висновку, що принаймні дев'ять інвестиційних банків ввели в оману своїх клієнтів відносно ризиків цінних паперів з аукціонною ставкою. Всі вони погодилися на зворотний викуп паперів на загальну суму понад $50 млрд.

На думку регуляторів, тисячі приватних інвесторів зазнали збитків по цінних паперах з аукціонною ставкою, які можуть бути реалізовані за готівку, після катастрофи ринку паперів з аукціонною ставкою в лютому цього року.

Постанови про зворотний викуп цінних паперів були направлені Bank of America, RBC Capita lMarkets, MorganStanley, JPMorgan, Wachovia, MerrillLynch, GoldmanSachs, DeutscheBank і CreditSuisse.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua