Стельмах: Долар незабаром піде донизу


Стельмах: Долар незабаром піде донизу

Глава Національного банку Володимир Стельмах припускає зміцнення курсу гривні. Про це він повідомив журналістам.

"Повинен затриматися (при курсі на рівні 7,50 гривні за долар), а потім піти донизу (до рівня менш 7,50 гривні за долар). Такі є можливості", - сказав він.

Серед факторів, що затримують курсову стабілізацію на міжбанківському валютному ринку, Стельмах назвав помірність експортерів від продажу валютного виторгу.

"Ті, хто має валютний виторг, притримують її виведення на ринок і продаж. Адже забрали правило обов'язкового продажу (валютного виторгу експортерами). Тепер вони притримують продаж валюти. Близько 9 мільярдів доларів. Якби вони були на ринку, там не було б ніяких проблем", - сказав він.

Раніше Нацбанк заявляв про можливу ініціативу з відновлення вимоги про обов'язковий продаж валютного виторгу експортерами.

Нагадаємо, що при розгляді 31 жовтня законопроекту про першочергові антикризові заходи Верховна рада відмовилася надати Національному банку право введення вимоги з продажу частини валютного виторгу експортерами і не включила в остаточну редакцію антикризового закону норму про таке право НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua